Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)Foto


Vladimirs Glušenkovs

Daina Auziņa

Bagātīgi ilustrētā monogrāfija par neoridināro, savrupo mākslinieku Vladimiru Glušenkovu ļauj iepazīt ne vien viņa dzīvesstāstu, personību un radošo darbību, bet arī līdz šim nebijušā apjomā un kvalitātē reproducētos darbus.
“Latvijas nacionālās mākslas skolas kopainā Vladimirs Glušenkovs ilgstoši bijis marginalizēts kā svešāds un neiederīgs, taču citos kontekstos viņa loma mainās un iegūst nozīmi. Būdams izteikts savādnieks, viņš visu mūžu bijis apbrīnojami daudzpusīgs un aktīvs cilvēks, tādēļ ar savu dzīvesstāstu, personību un radošo veikumu spēj raksturot veselu laikmetu un sabiedrību – raksturot to no atraidīta, ignorēta, bet nesalauzta mākslinieka pozīcijām,” raksta grāmatas autore, mākslas zinātniece Daina Auziņa.
Grāmatā iekļautas arī Miervalža Poļa atmiņas par Vladimiru Glušenkovu, kā arī mākslas zinātnieces Anitas Vanagas pierakstīts Vladimira Glušenkova stāstījums par viņa glezniecības principiem. Izdevumu papildina mākslinieka radošā biogrāfija, personu rādītājs un bibliogrāfijas apkopojums.

Detalizēta informācija

ISBN978-9934-565-52
IzdevniecībaNeputns
Izdošanas gads2018
Iesējumsmīkstie vāki
Valodalatviešu
Tulkotājs
Lappušu skaits208
Augstums270
Platums210

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>