Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)

Daiļliteratūra

Foto


Gulbja nolaupītāji

Elizabete Kostova

Vēstījums par kaisli, apmātību un mākslas spēju nosargāt cerību.

Sērijā “Jaunā gadsimta trilleris” tiek izdota jau 15. grāmata.

Elizabete Kostova ir amerikāņu rakstniece, par debijas romānu “Vēsturnieki” saņēmusi The Quill Award 2005 balvu. Autores jaunā, aizraujošā romāna darbība risinās Amerikā un Normandijas piekrastē, 19. gs. nogalē un 20. gs. beigās; tas vienlīdz iedvesmojoši stāsta gan par jaunības mīlestību, gan par mūža pēdējo mīlu. “Gulbja nolaupītāji” ir vēstījums par kaisli, apmātību un par mākslas spēju nosargāt cerību.

Psihiatrs Endrū Mārlovs dzīvo savai profesijai un vaļas brīžos nododas gleznošanai. Viņa vientuļnieka dzīvē valda kārtība. Kad slavenais gleznotājs Roberts Olivers Nacionālajā Mākslas galerijā uzbrūk gleznai un nonāk klīnikā, Mārlova rāmajā ikdienā ielaužas haoss. Dedzīgi vēlēdamies izprast noslēpumu, kas nedod miera mūslaiku ģēnijam, Mārlovs soli pa solim izzina Olivera mīļoto sieviešu dzīves un līdz ar lasītāju atklāj traģēdiju franču impresionisma sirdī.


Kostova ar vārdiem rīkojas gluži tāpat kā gleznotājs ar krāsām: te biezie, te caurspīdīgie triepieni, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet savstarpēji nesaistīti, vispēdīgi saplūst un izveido apbrīnojamu mākslas darbu.
Dallas Morning News

…brīnišķīgs stāsts par mākslu, mīlestību un apmātību, ko radījusi māksla un mīlestība. "Gulbja nolaupītāji" izceļas ar tādu pašu precizitāti un rūpīgi attēlotu vēsturisko fonu, kas "Vēsturniekus" no vampīrromāna padarīja par mākslas darbu… Grāmatas darbība lielākoties norisinās mūsu laikos, taču 19. gadsimtam veltītās lappuses ir obligāta lasāmviela katram vēsturisko romānu cienītājam.
Seattle Times


Detalizēta informācija

ISBN978-9984-847-59
IzdevniecībaDienas Grāmata
Izdošanas gads2011
Iesējumscietie vāki
Valodalatviešu
TulkotājsMāra Poļakova
Lappušu skaits504
Augstums216
Platums155

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>