Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)

Daiļliteratūra

Foto


Fotogrāfija ar sievieti un mežakuili

Andris Kolbergs

Ja vienkop savāktu visus iecienītākā latviešu kriminālromānu rakstnieka Andra Kolberga sarakstītos darbus — romānus, feļetonus, stāstus, publicistiku, kinoscenārijus un arī neskaitāmos viņa darbu tulkojumu izdevumus svešvalodās — iespējams, tā būtu pati lielākā viena latviešu rakstnieka radītā bibliotēka. Kolbergs joprojām, nešaubīgi, ir mūsu izcilākais kriminālromānu žanra meistars, jo viņa apskaužami plašais lasītāju loks ir gan vienkārši asa sižeta izklaides cienītāji, gan grūti pārliecināmie intelektuāļi.

Kriminālromāna “Fotogrāfija ar sievieti un mežakuili” centrā ir izbijis futbolists Kārlis Valders, kurš pēc nelaimīga negadījuma laukumā pusparalizēts mēģina atgriezties dzīvē, sabiedrībā. Kopš negadījuma ir aizritējis daudz gadu, Mudīti, viņa pusaudža gadu lielo mīlestību, tie ieslēguši pagātnē. Kārlis vairs netic laimes iespējamībai, tomēr visviens ilgojas un cer, līdz kādudien viņa negaidīti atkal uzrodas viņa dzīvē. Tomēr “ceļojums laikā”, kā zināms, ir bīstams — un atgriešanās nevietā un nelaikā var izraisīt neparedzētas sekas…


Mazgrāmatiņu sērijā A.K. KRIMINĀLROMĀNU BIBLIOTĒKA iecerēts laist klajā četrpadsmit romānus un vienu stāstu krājumu — nozīmīgākos un arīdzan populārākos Andra Kolberga darbus — lasītāja vaļaspriekam!


Detalizēta informācija

ISBN978-9984-847-53
IzdevniecībaDienas Grāmata
Izdošanas gads2010
Iesējumsmīkstie vāki
Valodalatviešu
Tulkotājs
Lappušu skaits240
Augstums165
Platums110

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>