Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)

Daiļliteratūra

Foto


Oki - okeāna vidū

Māris Martinsons

Oki ir gluži parasts japāņu sievietes vārds — vien ar to neparasto, ka tas nozīmē: okeāna vidū. Roberts Migla jeb Robs, kā viņš ieradis sevi dēvēt, kopš dzīvo okeāna malā, Losandželosā, dienu no dienas vada ierastā rutīnā, it kā darba meklējumos, bet vairāk paša apsēstības vadīts, vācot dažādus sludinājumus. Labie laiki, kad viņš tirgojies ar nekustamajiem īpašumiem, ir vairs tikai bālas, bezemociju atmiņas, bet Robs neko nenožēlo… un neko arī nevēlas — kā vien atrast kārtējo pieticīgo pagaidu ienākumu avotu, kas ļautu atkal netraucēti dzīvot paša izdomātajā, savākto sludinājumu inspirētajā pasaulē. Tomēr daži no šiem sludinājumiem, kā izrādās, slēpj sevī īpašu stāstu…

Par autoru
Režisors, scenārists, producents un rakstnieks Māris Martinsons (1960) pēc gandrīz divdesmit Lietuvā pavadītiem gadiem atgriešanos Latvijā atzīmēja ar filmu un grāmatu “Amaya” 2010. gadā. Lietuvas periodā producējis un režisējis vairāk nekā desmit TV seriālu un raidījumu, Māris Martinsons ir arī romānu “42” (2006) un “Nereikalingi žmonės” (2008, “Nevajadzīgie ļaudis”) līdzautors, kā arī autors pasaku grāmatai “Tortas ir cirkas” (2009, “Torte un cirks”) un 2012. gadā iznākušajam romānam “Tyli naktis” (“Klusa nakts”).
Pasaule viņu iepazina pēc uzvaras 11. Šanhajas starptautiskajā kinofestivālā, kur par spēlfilmu “Nereikalingi žmonės” (2008, “Nevajadzīgie ļaudis” jeb “Loss”) saņēma Labākā režisora titulu un 2009.gadā arī Latvijas augstāko kino nozares apbalvojumu “Lielais Kristaps”.

Romāns “Oki. Okeāna vidū” tapis izdevniecības “Dienas Grāmata” latviešu literatūras projekta “Prāta piedzīvojums” ietvaros, ko atbalsta AS “LATVIJAS GĀZE”.

Detalizēta informācija

ISBN978-9984-887-70
IzdevniecībaDienas Grāmata
Izdošanas gads2014
Iesējumscietie vāki
Valodalatviešu valoda
Tulkotājs
Lappušu skaits176
Augstums216
Platums157

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>