Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)

Bērnu un jauniešu grāmatas

Foto


Svešinieka atnākšana

Luīze Pastore, Elīna Brasliņa

Detektīvstāstu sērijas bērniem "Mākslas detektīvi" trešajā grāmatā “Svešinieka atnākšana” mazie detektīvi Poga un Teo turpina izmeklēt ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Šoreiz piedzīvojumu virpulī detektīvus ierauj mākslinieks Niklāvs Strunke ar gleznu "Cilvēks, kas ieiet istabā". Sērijas autore Luīze Pastore par pirmajām divām sērijas grāmatām saņēmusi Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā. Sērijas māksliniece – Elīna Brasliņa.

Avīzes un laikraksti jau vairākas nedēļas ziņo, ka Rīgas iedzīvotājus biedējot kāds svešinieks pelēkā mētelī, kurš staigājot cauri māju sienām kā spoks. Detektīvs Teo ķeras pie lietas izmeklēšanas un aci pret aci sastopas ar Pelēko Vīru..
Sekojot putekļu smaržai un Pelēkā Vīra saucienam “Čau!”, Teo kopā ar savu pārinieci Pogu un viņas resno takšeli Komatu dodas Rīgas ielās, lai noskaidrotu, vai māksla tiešām spēj izkāpt no apputējušu gleznu rāmjiem un pastaigāties mūsdienu Rīgas ielās. Mākslas detektīvi atklās Pelēkā Vīra noslēpumu un izdibinās, kurš tad īsti Rīgā ieviesis itālisko sveicienu “Čau!”.

Detektīvstāstu sērija bērniem “Mākslas detektīvi” aicina nokļūt mākslas aizkulisēs, dodoties piedzīvojumu un noslēpumu pilnā pasaulē, kas atrodas “otrpus gleznām”. Mākslai pa pēdām dodas mazie detektīvi Teo un Poga, kas aizraujošā piedzīvojumu sērijā izmeklē ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Sērijā jau iznākušas grāmatas “Pazudušais pērtiķis” un “Neredzamais cilvēks”.


Detalizēta informācija

ISBN
IzdevniecībaNeputns
Izdošanas gads2015
Iesējumsmīkstais sējums
Valodalatviešu valodā
Tulkotājs
Lappušu skaits60
Augstums210
Platums200

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>