Sākums
Par mums Izdevniecības Atbalstītaji Pasākumi Grāmatu datu bāze
Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas biedru grāmatu datu bāzeMeklēšana
Pēc nosaukuma
Pēc autora
Pēc teksta aprakstā
(Tiks sameklēts teksts arī pēc daļējas līdzības)

Zinātniskās, populārzinātniskās grāmatas, uzziņu literatūra

Foto


Uzvaras ēna II. Ņemu savus vārdus atpakaļ!

Viktors Suvorovs

Viktors Suvorovs (īstajā vārdā Vladimirs Rezuns) ir bijušais Pievolgas apgabala izlūkošanas pārvaldes štāba virsnieks, PSKP CK nomenklatūras darbinieks. Četrus gadus strādājis PSRS Galvenās Izlūkošanas pārvaldes (GRU) diplomātiskajā rezidentūrā Ženēvā, Šveicē. 1978. gada 10. jūnijā bija spiests bēgt uz Lielbritāniju. PSRS viņam aizmuguriski tika piespriests nāves sods.

Kļūdās visi. Arī Viktoram Suvorovam ir gadījies kļūdīties. Un tad bija divas iespējas: uzstājīgi turpināt pierādīt savu vienīgo taisnību vai atzīt kļūdu. Viņš izvēlējās otro un kļuva par nesaudzīgāko un bargāko soģi sev pašam un visai dīvainajai, briesmīgajai, nekonsekventajai un melīgajai padomju iekārtai, tās elkiem, svētumiem un ļaundarībām. Viņa grāmatas: “Ledlauzis”, “Uzvaras ēna” un tās turpinājums ir patiesas un skarbas liecības par to, kā tika (un joprojām tiek) veidota Krievijas vēsture.


“Uzvaras ēna II (“Ņemu savus vārdus atpakaļ!”) ir turpinājums atmaskojošajam un, jāsaka, vēl joprojām satriecošajam stāstam par to, kāpēc vācu armija Otrā pasaules kara laikā tik pārsteidzoši ātri iekļuva dziļi PSRS teritorijā, kas patiesībā bija maršals Žukovs, kāpēc daudzus kara komandierus tiesāja un nošāva kā nodevējus, bet “svēto” maršalu Georgiju Žukovu cēla slavas saulītē. Ir noziegumi, kam noilguma nav…


Detalizēta informācija

ISBN978-9984-847-63
IzdevniecībaDienas Grāmata
Izdošanas gads2011
Iesējumscietie vāki
Valodalatviešu
TulkotājsJānis Kalve
Lappušu skaits484
Augstums215
Platums155

Izplatītāji >>

Atpakaļ >>