20. augustā - Citāds grāmatu tirdziņš Tallinas ielas kvartālā

Turpinot pirms gada uzsākto veiksmīgo ieceri, arī šogad, visa vecuma grāmatu draugi tiek aicināti uz Tallinas ielas kvartālu Rīgā, lai iepazītu un izvēlētos dažāda žanra jaunākās grāmatas.

25 Latvijas grāmatu izdevēji apmeklētājiem piedāvās jaunākās grāmatas bez grāmatnīcu uzcenojuma plašā žanru daudzveidībā: sākot no bērnu un tulkotās literatūras spilgtāko autoru darbiem, līdz aizraujošai uzziņu, dokumentālai, zinātniskai, praktiskai literatūrai, detektīvromāniem, daiļliteratūrai, dzejai utml.

Izdevniecības Pētergailis stendā notiks meistarklases bērniem, bet Liels un Mazs stendā būs iespēja izpildīt ierosmes materiālus no izdevniecības grāmatām.

Visas dienas garumā būs iespēja baudīt garšīgu maltīti un dzērienus kādā no kvartāla kafejnīcām: Ezītis miglā, Miit kafē, Tallinas pagalms un Angārs, bet ap plkst. 16:00 un plkst. 17:00.

Kā ķirsītis uz kūkas, apmeklētājiem būs iespēja novērtēt latviešu nacionālās operas Baņuta āra skatu performances Latvijas mākslinieku un Berlīnes laikmetīgā teātra Hauen und Stechen mākslinieku izpildījumā. Iepriekš reģistrējoties brīvbiļetei https://ej.uz/operabanuta  (vietu skaits ierobežots), visu izrādi varēs noskatīties TJZK angārā.

Tirdziņa darba laiks: 11:00 – 17:00

Ieeja Tallinas ielas kvartālā no Miera ielas 34 un Tallinas ielas 10

Organizē: Latvijas Grāmatizdevēju asociācija
Sadarbībā ar: Tallinas ielas kvartāls